Kedd, 01 19th

Last updateSze, 13 Nov 2019 9am

Iskolánk média tagozatán a tanulók megismerkednek a mozgóképkultúra történetével és a különböző állóképi és mozgóképi kifejezés gyakorlati lehetőségeivel. A jövőben folyamatosan jelentetjük meg tanulóink egyéni és osztályközösségben készített munkáit egyaránt, hogy a képzésünk iránt érdeklődők teljes képet kaphassanak a média tagozatról és annak munkájáról.

Benczúr Benedek 9.a osztályos tanuló pixillációs munkája

Iskolánkról

Iskolánk többcélú, összetett intézmény. Alaptevékenysége az általános iskolai, gimnáziumi és köznevelési típusú sportiskolai nevelés és oktatás. Ez 8 évfolyamos általános iskolai és 4, illetve 5 évfolyamos gimnáziumi képzéssel valósul meg.

Az iskola egyik profilját tekintve sportiskola, fő célja az élsportoló diákok számára az edzés, a versenyzés és a tanulás összehangolása, segítése.

• Cím: 1027. Budapest, Medve utca 5-7.
  • Telefon: 201-1137, +36-20-228-0543
Ön itt van: Home Média - Művészetek